גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

שירותי חשבות וחשבונאות

שירותי חשבונאות ממוחשבים של מלם

כל עסק מנהל כספים שהוא מקבל ומשלם למטרות שונות. אם מדובר בעסק קטן, הרי שבעל העסק יכול לנהל את תזרים המזומנים בעזרת תוכנות פשוטות. אולם אם מדובר על עסקים גדולים, הרי שיש צורך בתוכנה מתוחכמת שתסייע לנהל שירותי חשבונאות בחכמה. 

ניהול הכספים בחברה הוא מערך מסובך ובו מצבה הכלכלי של החברה נגזר מאיזון עדין בין ההכנסות שלה לבין ההוצאות שלה. יש לבצע חישובים והערכות לטווח ארוך, על סמך הכנסות צפויות והוצאות עתידיות. ראשית, יש לנהל את ההכנסות של החברה ממכירות ושירותים שהיא מספקת. יש המשלמים מיד ויש המשלמים בתנאי תשלום ארוכים יותר ויש צורך במערכת שתדע לנתח את כל הנתונים הללו ולהתחשב בהם בעת יצירת מאזן חודשי. שנית, ההוצאות של החברה הן דבר מורכב שכולל הוצאות לספקים שונים על שירותים שנתנו לחברה כגון שירותי ניקיון, חומרי גלם, יעוץ וכדומה. נוסף על כך, יש לחשב במדויק את הוצאות השכר הצפויות מדי חודש לפי החוזים האישיים של כל אחד ואחד מהעובדים. הוצאות גדולות נוספות הם התשלומים למוסדות ולמסים השונים, כגון מס הכנסה, תשלומי ביטוח לאומי, מע"מ וכך הלאה. מערכת ממוחשבת שמספקת שירותי חשבות חיצוניים תדע לנהל את כל הנתונים הללו בזמן אמת ולהציג מצב ריאלי לשדרות הניהול השונות. 

 

שירותי חשבונאות ממוחשבים

מערכת ממוחשבת שמספקת שירותי חשבות יכולה לבצע פעילויות מורכבות כגון העברה אוטומטית של תשלומים למוסדות השונים לפי הנתונים הנגזרים מהמכירות, מתשלומי השכר ועוד. שירותי חשבונאות מתוחכמים יכולים לספק דוחות יומיים, רבעוניים ושנתיים לפי חתכים מבוקשים, לנוחות ההנהלה שזקוקה לנתונים על מצבה הכלכלי של החברה בכל עת. 

 

מערכת שירותי חשבות של מלם

מערכת שירותי חשבות חיצוניים של מלם מספקת את השירותים הבאים:

  • פתיחת כרטיסים לרבות קודי מיון.
  • קליטת תנועות וכן פקודות יומן.
  • ניהול מלא ומקיף של כרטסת הנהלת חשבונות על פי מיונים שונים.
  • הפקת מאזני בוחן על פי תאריכים ספציפיים ושוטף.
  • קישוריות בין הנהלת חשבונות למערך עמיתים ומערך השקעות.
  • הפקת דוחות כספיים וכן הנפקת דו"חות לבקרת השקעות על פי הנדרש בתקנות מס הכנסה. 

 

על מלם תפעול גמל בע"מ

מלם תפעול גמל בע"מ מספקת שירותי תפעול ושירותים משלימים למערך ניהול של חסכון והשקעות שונות, כגון קרנות פנסיה, קופות פיצויים, שירותים משלימים לקופות גמל ועוד. שירותי החברה עומדים לרשות גופים המנהלים השקעות לעמיתים, כולל מערך השקעות, מערך עמיתים ומערך הנהלת חשבונות. 

יתרונות מלם תפעול גמל נובעים בראש ובראשונה מההון האנושי העובד בחברה ואשר מדייק בצורכי הלקוחות ומתאים עבורם את הפתרון הטכנולוגי הנדרש. החברה גאה באיתנות הפיננסית שלה, בהיכרות המעמיקה של החברה עם החוקים והוראות הרגולטור, במערכות הממוחשבות המותאמות במדויק לצרכי הלקוחות ובשיתופי הפעולה עם מוסדות גדולים במשק. אנו עובדים עם לקוחות גדולים ומבוססים במשק הישראלי, כגון בתי השקעות, חברות ביטוח, תאגידים בנקאיים ועוד. אנו מספקים לכל לקוח פתרון מותאם אישית לפני צרכיו בתחום שירותי חשבות, קופות גמל בניהול אישי, פוליסות חיסכון, הלוואות לעמיתים, עיבוד נתונים ומערכות מידע.

מלם תפעול גמללשירותך

בין לקוחותינו
כלל ביטוח
מיטב דש
IBI בית השקעות
הפניקס
פסגות
מזרחי טפחות
קל-גמל