גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

תגמול סוכנים ומשווקים

מלם תפעול גמל מכירה היטב את הצורך של חברות מנהלות וגופים מוסדיים למערכת ממוכנת אשר תאפשר ניהול ובקרה אודות תשלום ותגמול סוכנים ומשווקים. מערכת מתקדמת המבוססת הן על הוראות החוק, הן על מדיניות החברה והן על הסכמים אישיים.

כידוע, העמלות אשר משולמות לסוכנים, יועצים, מפקחים ומשווקים מהוות נתח משמעותי וניכר מסך ההוצאות של החברה המנהלת. על כן חשוב לנהל את הפעילות באמצעות מערכת תפעולית שמתייחסת לכלל הפרמטרים הרלבנטיים ולוקחת בחשבון את מלוא המשתנים הרוחביים והאופקיים כאחד.

המערכת של מלם תפעול גמל לניהול מערך שיווק סוכנים ומשווקים פותחה יד ביד עם הגופים המוסדיים המובילים בישראל וביניהם בתי השקעות וחברות ביטוח. המערכת כוללת את רוב סוגי ההסכמים והעמלות שמוחלט עליהם בין החברה המנהלת לבין סוכנים, יועצים ומשווקים. זאת אגב הישענות על בסיסי מידע כספיים ומנהלתיים, מערכת זכויות עמיתים ומערכת הנהלת חשבונות. אלגוריתם החישוב לוקח בחשבון גם שינויים אשר בוצעו בחשבונות העמיתים באופן רטרואקטיבי.

המערכת של מלם תפעול גמל לבקרה ופיקוח על תגמול סוכנים ומשווקים מגיעה עם ממשקים מול מערכת משלמת ופורטל סוכנים. זוהי מערכת אחידה המאפשרות התאמות למערך הסוכנים והמשווקים של החברה המנהלת ברמת Custom Made.

מלם תפעול גמללשירותך

בין לקוחותינו
כלל ביטוח
מיטב דש
IBI בית השקעות
הפניקס
פסגות
מזרחי טפחות
קל-גמל